Bu internet Sitesi'ne erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen kullanım koşullarını ve gönderme yapılan tüm hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartların tümünü ya da bir kısmını kabul etmiyorsanız bu web sitesine erişemez ve bu web sitesini kullanamazsınız.

Markaların korunması hakkında kanun hükmünde kararname, patent hukuku ve haksız rekabetin önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca, pompa-sayac.com sitesinde yer alan tüm içeriğin hakları saklıdır. Üye, bu web sitesi aracılığıyla sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin pompa-sayac.com ye ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bu kullanım koşulları pompa-sayac.com tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam ederek, değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız. Zaman zaman site icinde yer alan yasal uyarı ve metinleri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.


pompa-sayac.com web sitesinde ya da içerikte, uyarı yapmaksızın değişiklik veya güncelleme yapma ya da kullanımı durdurma hakkını saklı tutar.

İnternet sitesi aracılığıyla kullanıcılardan toplanan kişisel bilgiler, pompa-sayac.com'un gizlilik politikasi uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir.

www.pompa-sayac.com sitesindeki tüm içerik (sınırlama olmaksızın metinler, resimler, grafikler, bağlantılar ve diğer materyaller dahil) "oldukları gibi" ve "sunuldukları gibi" sağlanmıştır. pompa-sayac.com, içeriğe ilişkin pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, telif hakkı ve ticari marka ihlali olmadığına ya da bu internet sitesinin çalışması veya içeriğine ilişkin olanlar dahil, her türlü açık veya örtülü beyan ya da garantiyle ilgili sorumluluğu açıkça reddeder. pompa-sayac.com, bu internet sitesinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı, web sitesinin kesintisiz, güncel, güvenli ya da hatasız olacağı veya internet sitesinin kullanımından elde edilecek sonuçların (web sitesindeki bilgi ve materyaller dahil) doğru, tam, kesin, güvenilir ya da herhangi bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılayan sonuçlar olacağına yönelik hiçbir beyan ya da garantide bulunmaz.

pompa-sayac.com'un, internet, ağ veya sunucu hizmetlerindeki kesintiler ya da ihmallere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve web sitesinin veya bunun kullanılmasını sağlayan hizmetler tarafından gönderilen elektronik iletişimin virüs ya da diğer zararlı unsurlar içermediğine ilişkin bir garanti vermez.

İnternet sitesinin belirli alanlarına erişmek, belirli işlevlerini veya özelliklerini kullanmak için siteye üye olarak kaydolmanız gerekebilir. Kayıt ücretsizdir.

Kayıt olduğunuzda, size özel bir kullanıcı adı ve şifre seçmelisiniz ve geçerli, güncel ve doğrulanabilir bir e-posta adresi sağlamalısınız. Aynı kullanıcı adı ya da e-posta adresinin birden fazla defa kullanılmasına izin verilmez; bu yüzden, girdiğiniz ad veya e-posta adresi zaten kullanılıyorsa başka bir tane seçmeniz istenecektir. Size kayıtlı bilgilerinizi içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Bu tür bir e-postanın herhangi bir nedenden ötürü gönderilememesi durumunda, kayıt gerektiren bölüm, işlev veya özelliklere erişiminiz ya da bunları kullanımınız sonlandırılabilir veya reddedilebilir. Eksiksiz ve güncel kalması için kaydınızı zamanında güncellemeniz gerekmektedir. Şifrenizin gizliliğinin sağlanması, sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Kendi takdirimize bağlı olarak, müstehcen, yakışıksız, kötüleyici veya başka bir biçimde uygunsuz bir kullanıcı adı seçerseniz, kullanıcı adınızı değiştirme ya da iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Bilgisayarlarınıza erişimi kısıtlamaktan tamamen siz sorumlusunuz. Yapacağınız ya da yapmayacağınız işlemler ya da ihmalinizden dolayı hesabınız, kullanıcı adınız ve/veya şifreniz altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul edersiniz. Hesabınızla, kullanıcını adınızla ve/veya şifrenizle ilgili herhangi bir yetkisiz işlemden şüphelenir ya da bu tür bir durumun farkına varırsanız, bizimle derhal e-posta aracılığıyla temas kurmayı kabul edersiniz. Kendi takdirimize göre, internet sitemize erisimi herhangi bir e-posta adresi, kullanıcı adı ya da IP adresi için engelleyebiliriz.

www.pompa-sayac.com alan adi altinda bulunan sayfalardan bağlantı verilen hiçbir üçüncü taraf sitesinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. İnternet sitemizden bir başka internet sitesine verilebilecek hiçbir bağlantı o internet sitesinin onaylanması anlamına gelmez ve bağlantısı verilen web sitesinin doğruluğu, güncelliği ya da içeriğinin uygunluğu hakkında hiçbir hüküm ya da garantide bulunulmaz ve bunlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

www.pompa-sayac.com tarafından sağlanan içerikle, internet sitesinin yayınlanmasını mumkun kılan yazılımların kullanınmına ilişkin düzenlemeler ve scriptler, içerigin web sitesinde dizilişi ve düzenlenişiyle ilgili telif hakları ve tüm diğer mülkiyet hakları tamamen pompa-sayac.com ye aittir.

İnternet sitesini ya da herhangi bir bölümünü, herhangi bir sebepten, herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmadan veya izin almadan kapatma hakkımız saklıdır.

Solarİst